כל הסיבות: למה חשוב שיהיה לכם אתר אינטרנט?

יש לכם עסק ואין לכם עדיין אתר אינטרנט?  למה חשוב שיהיה לכם אתר? וכמה עולה לבנות ולהחזיק אתר?

 

אתר אינטרנט משרת את העסק בראש ובראשונה למיתוג ותדמית. באתר תוכלו לרשום מי אתם ומה השירותים שאתם נותנים המלצות מלקוחות גלרייה של תמונות \ פרויקטים שביצעתם וכו' 

האתר בעצם מרכז עבורכם את כל המידע והיתרונות שאתם רוצים להציג במקום אחד. 

 

אתר אינטרנט לקידום ופרסום העסק

בעזרת האתר אפשר לקבל פניות ומכירות בעזרת קידום האתר באינטרנט בדגש על קידום בגוגל. האתר יכול לייצר לכם פניות על בסיס קבוע וחלק מהפניות יהפכו ללקוחות משלמים. 

 

איך יגיעו אנשים אל האתר? 

האתר יופיע בגוגל על שם המותג שלכם כל מי שיחפש את השם של העסק שלכם ימצא את האתר בגוגל. במידה ותעשו גם קידום בגוגל האתר יכול להופיע על כל ביטוי שתרצו מעבר לשם העסק שלכם. במקביל אתם יכולים לשלוח לאנשים קישור ישיר שייכנסו אל האתר שלכם וכמובן לקשר גם דרך הפרופילים ברשתות החברתיות.  

 

יש לי מספיק עבודה אני לא צריך אתר

גם אם יש לך מספיק פניות לעסק מלקוחות חדשים ואין לך צורך בלייצר פניות חדשות האתר יעזור לך לסגור יותר עסקאות. בכל הצעת מחיר ששולחים מצרפים את הקישור לאתר ונותנים לאתר לעשות את העבודה שלו. 

 

כמה עולה לבנות אתר אינטרנט? 

נתחיל בזה שאתר זה משהו שאפשר גם לבנות לבד. אם רוצים משהו מקצועי כדאי לשלם לחברת בניית אתרים שתעשה לכם אתר כמו שצריך. המחירים מתחילים ב2,500-7,000 לאתרי תדמית. אתרי מכירות עולים קצת יותר. 

 

כמה עולה אחזקה של האתר בחודש? 

בניית אתר זה הוצאה חד פעמית מעבר לזה יש תשלום שנתי שצריך לשלם עבור כתובת האתר (דומיין) ועבור האחסון של האתר. כל זה מגיע בשנה לכמה מאות שקלים בלבד. סה"כ 30-50 ש"ח בחודש האחזקה של האתר. 

 

לפני שאתם שבונים אתר שימו לב 

יש כל מיני מערכות שניתן לבנות בעזרתם את האתר. חשוב לבנות את האתר במערכת נכונה שמתאימה גם לקידום בגוגל. אנחנו ממליצים על מערכת "וורדפרס" שרוב האתרים בעולם בנויים עליה והיא נוחה מאוד לתפעול ומותאמת לקידום בגוגל. 

 

אתר עצמאי לחלוטין שיהיה בבעלות שלכם

שימו לב שאתם לא בונים אתר על מערכת שהיא לא בשליטתכם המלאה. ישנם חברות לבניית אתרים שבנו מערכות שלהם לבניית אתרים וביום שתרצו לעשות שינויים באתר אתם תלויים רק בהם ואם תרצו לעזוב אותם תצטרכו לבנות את אתר מחדש. 

 

לסיכום: 

אתר אינטרנט זה דבר מאוד חשוב שימושי ודינמי. אפשר לעשות באתר כל מה שאתם רוצים מבחינה טכנית ועיצובית. אפשר להתחיל גם באתר פשוט ובעתיד לשדרג אותו לאתר חנות או כל דבר אחר שתירצו. אז אם אין לכם אתר עדיין תעשו לעצמכם ולעסק שלכם טובה ותבנו אתר.

 

עסק משפחתי שנותן שירות של מיתוג עסקי ושירותי פרסום בדגש על פרסום בדיגיטל. את העסק הקמנו לאחר שהבנו בעצמנו כמה כל עסק חייב שירותי פרסום ומיתוג על מנת להגדיל מכירות בעסק שלו. זמינים לכל שאלה דוד ועדי בן עיון

רוצים להתייעץ איתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם

מאמרים רלוונטיים