חבילת מיתוג לעסק חדש

מיתוג הוא היבט חשוב של כל עסק, שכן הוא מספק דרך לחברה לבדל את עצמה מהמתחרות שלה. חבילת מיתוג לעסק חדש יכולה לסייע ביצירת זהות לחברה ולביסוס נוכחות חזקה בשוק. במאמר זה, נדון במרכיבים של חבילת מיתוג מוצלחת לעסק חדש.

 בין אם מדובר בעסק קטן ובין אם מדובר בעסק גדול – כל עסק צריך להיעזר במיתוג, שיעזור לו לבדל את עצמו משאר המתחרים בשוק, ליצור זהות ולאפיין את החזון של העסק.

במאמר הבא נסביר מהי חבילת מיתוג מוצלחת לעסק חדש, מה היא צריכה לכלול ומה החשיבות של כל אחד מהמרכיבים שנפרט.

 

עיצוב לוגו וזהות עיצובית

בראש ובראשונה, חבילת המיתוג צריכה לכלול לוגו. הלוגו הזה צריך להיות ייחודי ומוכר, ולהעביר את המסר והערכים של החברה. זה צריך להיות פשוט, בלתי נשכח ונצחי, כך שניתן יהיה להשתמש בו במשך שנים רבות.

חבילת המיתוג צריכה לכלול גם תיוג שתופס את מהות החברה והמסר שלה. שורת התיוג הזו צריכה להיות תמציתית, בלתי נשכחת וקלה להבנה. זה גם צריך להיות עקבי עם המשימה והערכים של החברה.

בנוסף ללוגו ולתיוג, חבילת המיתוג צריכה לכלול פלטת צבעים. פלטה זו צריכה להיבחר בקפידה, מכיוון שהיא תהיה קשורה למסר ולזהות המותג של החברה. הצבעים צריכים להיות חיים וניתנים לזיהוי, ויש להשתמש בהם באופן עקבי בכל חומרי המיתוג.

 

מה לגבי פונטים?

חבילת המיתוג צריכה לכלול גם פונט. יש לבחור את הגופן הזה בקפידה, שכן הוא ישמש עבור כל החומרים הכתובים של החברה. זה צריך להיות קריא וקל לקריאה, ועליו להתאים למסר ולזהות המותג של החברה.

לבסוף, חבילת המיתוג צריכה לכלול ספר מותג שלם. ספר המותג זה אמור לספק קווים מנחים ברורים כיצד יש להשתמש במאייפני המיתוג של החברה. זה צריך לכלול הוראות מפורטות כיצד יש להשתמש בלוגו ובגופן, כיצד יש ליישם את לוח הצבעים וכיצד יש להציג את קו התיוג.

 

מדוע חשוב לעשות מיתוג לעסק חדש?

לוגו ותיוג מעוצבים היטב יסייעו לבסס זהות לחברה ולבלוט אותה על פני מתחרותיה. הגופן ולוח הצבעים שנבחרו צריכים להיות קלים לזיהוי ועולים בקנה אחד עם המסר והערכים של החברה. לבסוף, ספר מותג מקיף יבטיח שימוש בחומרי המיתוג של החברה באופן עקבי ואפקטיבי. על ידי ביצוע שלבים אלה, עסק יכול ליצור זהות מותג חזקה ובלתי נשכחת שתעזור לו להצליח בשוק, יש לשים דגש על ערכי המותג ולהעביר אותם דרך כל מאפיין שיצרנו – כך נוכל לשקף ללקוחות שלנו בדיוק מי אנחנו ומה אנחנו מייצגים, מדובר במרכיב זהותי שיהפוך את המוצר שלנו לנבדל בשוק ויפנה לקהל היעד אותו הגדרנו לעצמנו, כך נוכל למקסם רווחים בצורה הטובה ביותר.

 

 

עסק משפחתי שנותן שירות של מיתוג עסקי ושירותי פרסום בדגש על פרסום בדיגיטל. את העסק הקמנו לאחר שהבנו בעצמנו כמה כל עסק חייב שירותי פרסום ומיתוג על מנת להגדיל מכירות בעסק שלו. זמינים לכל שאלה דוד ועדי בן עיון

רוצים להתייעץ איתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם

מאמרים רלוונטיים