עיצוב פולדר

עיצוב תיקיות הוא חלק חשוב בכל עסק או ארגון. יש לו פוטנציאל להעביר מסר, ליצור רושם ולבסס זהות מותגית. על ידי בחירה בסוג התיקיות הנכון ושילוב אלמנטים עיצוביים, כגון צבעים, תמונות וטקסט, חברה יכולה לתקשר בצורה יעילה את המותג שלה ולהתבלט מול המתחרים.

חברה או עסק הלוקחים עצמם ברצינות, יבינו שכמעט כל פריט הנמצא במשרדים צריך לשקף את ערכי החברה והעסק, כך גם התיקיות שנמצאות במשרד, או בשמן המקצועי – פולדר.

עיצוב פולדר יכול להוות דרך נוספת לבסס את העסק שלנו, מדובר בזהות מיתוגית נהדרת שיכולה לשדר לעובדי החברה כמו גם ללקוחותיה – יציבות, מקצועיות ואסתטיקה.

 

מהי מטרת הפולדר?

כאשר מעצבים פולדר, השלב הראשון הוא לשקול את המטרה והשימוש המיועד של התיקייה. סוגים שונים של תיקיות מתאימים יותר למטרות שונות.

לדוגמה, תיקיות מצגות משמשות להחזקת מסמכים רופפים לפגישות ומצגות, בעוד תיקיות כיס משמשות בדרך כלל למצגות, חומרי מכירה וחומרי קידום מכירות. חשוב לבחור את סוג התיקייה המתאים למטרה על מנת לוודא שהיא עונה על צרכי המשתמש.

 

איך מעצבים פולדר?

לאחר בחירת סוג התיקייה, השלב הבא הוא להחליט על האלמנטים העיצוביים. צבעים הם אחד המרכיבים החשובים ביותר בעיצוב תיקיות מכיוון שהם יכולים לעזור ליצור מראה אחיד ולעזור לחזק את זהות המותג של החברה.

ניתן להשתמש בצבעים גם כדי ליצור ניגודיות ולמשוך תשומת לב לאלמנטים חשובים בעיצוב. ניתן להשתמש בויזואל כאוות נפשנו, על ידי הוספת  לוגו או תמונות, גם כדי להוסיף עניין ויזואלי לעיצוב התיקיה. ניתן להשתמש בטקסט גם כדי לספק מידע על החברה או ליצור קריאה לפעולה.

 

בחירת הפולדר המתאים עבורכם

גם עיצוב התיקיה צריך להיות מאורגן באופן המאפשר גישה נוחה למסמכים שבתוכו. בהתאם לסוג התיקיה, פירוש הדבר עשוי להיות הכללת כיסים, חוצצים או כרטיסיות כדי לסייע בארגון המסמכים. חשוב גם לקחת בחשבון את גודל התיקיה כדי להבטיח שהיא תוכל להכיל את המסמכים שנשמרו בתוכה.

לבסוף, יש לבדוק את עיצוב התיקיה כדי לוודא שהוא עונה על צרכי המשתמש. זה יכול להיות כרוך בחלוקת דוגמאות למשתמשים פוטנציאליים ובקשת משוב. זה יכול לכלול גם בדיקת עיצוב התיקיות בסביבות שונות, כגון אירועים בחוץ, מצגות או כנסים.

על ידי מתן זמן לשקול את מטרת הפולדר, בחירת סוג הפולדר המתאים, שילוב אלמנטים עיצוביים ובדיקת העיצוב, חברה יכולה ליצור עיצוב פולדר שהוא גם אטרקטיבי וגם פונקציונלי. עיצוב תיקיות יכול להיות דרך יעילה להעביר מסר, ליצור רושם ולבסס זהות מותגית,  וכמובן יכול להקל על המשתמשים לגשת ולאחסן מסמכים חשובים.

 

לסיכום:

הפולדר יכול לעשות הבדל משמעותי ברושם שנעשה על הלקוחות שלנו, לדוגמא במקרה שיגיעו לקבל הצעת מחיר במשרדי החברה ויצאו עם כל המסמכים בתיקייה מסודרת ומעוצבת שלנו, זה בהחלט יכול לשדר את המסר והרצינות אותה נרצה להעביר ללקוחות

 

עסק משפחתי שנותן שירות של מיתוג עסקי ושירותי פרסום בדגש על פרסום בדיגיטל. את העסק הקמנו לאחר שהבנו בעצמנו כמה כל עסק חייב שירותי פרסום ומיתוג על מנת להגדיל מכירות בעסק שלו. זמינים לכל שאלה דוד ועדי בן עיון

רוצים להתייעץ איתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם

מאמרים רלוונטיים