עיצוב לוגו ומיתוג עסקי

איזה לוגו כדאי לעשות? משהו אישי או משהו שנראה חברה גדולה?

חשוב מאוד שתבחר שם לעסק שלך שיתאים לאופי העסק ויכוון לקהל היעד שלך. אם אתה עסק שהוא פרסונלי עדיף לוגו שכולל את השם שלך ולפעמים אפילו תמונה או איור שלך. דוגמא לעסקים פרסונלים: ספר, פדיקור, עורך דין, יועצים, מטפלים וכו'. שאר העסקים\ארגונים אני תמיד ממליץ ללכת על לוגו שיראה כמו עסק\ארגון גדול. לדעתי תמיד עדיף להצטייר כעסק גדול ורציני. יש טענה שאומרת שעסק שנראה גדול המחיר שהוא יתן על השירות יהיה בהתאם. אני פחות מסכים עם זה לדעתי דווקא עסק שנראה כמו מותג ונותן לך מחיר ריאלי ושירות אישי אתה תמיד תסגור איתו. 

לוגו בעברית או לוגו באנגלית?

תלוי מאוד מי צפוי להיות קהל היעד. אני מאוד אוהב מיתוגים שהם משלבים גם עברית וגם אנגלית. כמובן שאם העסק שלכם פונה לאוכלסיה שהיא דוברת שפות אחרות ניתן לעשות לוגו גם בשפות אחרות כמו שתירצו. לידיעה אם העסק שלכם פונה לאוכלסיה ספיצפית כדאי לקחת מישהו מאותה אוכלסיה שיעצב לכם את הלוגו. עסק שפונה לאוכלסייה ישראלית כדאי לקחת מישהו שחי את עולם העיצוב שבישראל ולא מישהו הודי שהבאתם מפייבר או משהו בסגנון. 

כמה עולה עיצוב לוגו?

עיצוב לוגו אצלינו מתחיל ב500 ש"ח ויכול להגיע עד 2000 ש"ח. המחיר משתנה בהתאם לכמות הזמן שצריך להשקיע. אם מדובר בלוגו שדורש איפיון מעמיק, בחירת שם, יצירת כמות גדולה של סקיצות לבחירה המחיר יהיה גבוהה יותר עכב כמות ההשקעה הנדרשת. עסק שיש לו כבר שם ופחות או יותר יודע איזה סגנון מיתוג הוא רוצה המחיר יהיה נמוך יותר. בכל מצב לתמחור מדוייק כדאי להתקשר אלינו. 

האם כדאי לעצב לוגו לבד?

היום יש כלים מצויינים שניתן לעצב בהם לוגואים בצורה עצמאית לגמרי. אם יש לכם חוש עיצוב אני מאמין שתוכלו באמת לייצר לעצמכם לוגו לבד. אני באופן אישי בגישה לתת לבעלי המקצוע לבצע את העבודה שלהם. אני יודע גם לעשות הרבה דברים באופן עצמאי אבל במידה ואני רוצה שזה יצא על הצד הטוב ביותר אני מוציא את העבודה לבעל מקצוע שמתמחה בזה. קחו בחשבון שלאחר עיצוב הלוגו ממשיך כל תהליך המיתוג של העסק. הלוגו והצבעים של הלוגו זה הבסיס של כל המיתוג. על בסיס הלוגו נעצב את הכרטיס ביקור, אתר אינטרנט, מודעות, פרסום על הרכב וכו' 

מי יעצב לי בתכלס את הלוגו

כמו שרשמתי בתחילת העמוד לכל מעצב יש סגנון מסויים לכן גם אנחנו עובדים עם כמה מעצבים. הצגנו לכם מגוון של לוגואים שעיצבנו לאחרונה תראו לאיזה מהם התחברתם ולפי זה נבחר את המעצב שיעצב לכם את הלוגו. את רוב העיצובים עושים עדי\איציק. אם יש לכם צורך במשהו שונה יותר תיצרו איתנו קשר ונציע לכם סגנונות נוספים של מעצבים אחרים שאנחנו עובדים איתם בשיתוף פעולה. 

כמה זמן יקח עד שהלוגו יהיה מוכן

אנחנו בדרך כלל שולחים סקיצה ראשונית לאחר 48 שעות. במידה ויש תיקונים\שינויים התהליך מתארך יותר כמובן. כל תיקון לוקח קצת זמן.. לכן כדאי שגם אתם תבואו ממוקדים ותהיו מגובשים עם עצמכם איזה סגנון לוגו אתם מחפשים. 

עיצוב דברים נוספים כחלק ממיתוג העסק

תהליך מיתוג של עסק מתחיל כמו שרשמתי מתחיל בלוגו ובתכלס אף פעם לא נגמר. כל מותג שמכבד את עצמו תמיד מייצר עיצובים חדשים ומשתמש בהם לפרסום ושיווק העסק. בדרך כלל נעצב בנוסף: כרטיס ביקור, תמונות קאוור לפייסבוק, עיצובים לאינסטרגם, עיצוב ובנייה של אתר אינטרנט, עיצוב מודעות פרסום לפייסבוק\אינסנגרם, שילוט לעסק, מיתוג על גבי רכבים ועוד. 

החוכמה היא להתחיל צעד צעד לפי הצורך ולפי התקציב שיש ברשותכם. הצעד הראשון כמובן הוא הלוגו ממנו הכל מתחיל. בכל מצב כחלק משיטת העבודה שלנו אנחנו מעדיפים תמיד לסיים דבר דבר. עם סיום עיצוב הלוגו אפשר תמיד לקבל מאיתנו יעוץ, הצעות עבור המשך הליך מיתוג העסק. 

צרו איתנו קשר

מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל דרך שתבחרו. להתקשר, להשאיר פרטים, לשלוח מייל, ווטסאפ 
ריכזנו עבורכם את כל הדרכים ליצירת קשר בעמוד צור קשר